Connect with us on social media!

School News

Popcorn Sales beginning Sept 18th!

Papa Jack Popcorn is available Monday to Thursday. The cost is $1 per bag. Your child will get to choose their flavour at school during their lunchtime.  Popcorn must be purchased online.

Leave a Reply